Back to Top

TEL : 0532 224 20 69

Ses ve Görüntü Sistemleri Tedarikçisi

Seçim Arabası Seslendirme

Seçim arabası seslendirme sistemi için kullanılan aynı zamanda da bir çok dış bölgelerde kötü hava koşullarına dayanıklı seçim hoparlörü, yapısı itibarı ile sesin uzak noktalara atılması için geliştirilmiş hava tazyik horn ve profesyonel geniş bant hoparlörden oluşmaktadır. İç bölümünde pasif filtre ile korumaya alınmıştır. Seçim arabası ses sistemi fiyatı çok pahalı olmasına gerek olmadan, yüksek kaliteli hazırlanabilir. Aracı uzunluğuna göre modüler olarak yan yana dizilmek sureti ile birleşik montaj yapılabilir.

Seçim arabası seslendirme amacı ile araç üstü hoparlör sistemi, seçimlerde partilerin ve başkan adaylarımızın tercihi olmuştur. Bunun sebebi kullanılan malzemenin kaliteli olması ve isteklerine tam cevap vermesidir. Araç üstü hoparlör sisteminde aracın uzunluk ve genişliğine göre dizilim – kurulum yapılmaktadır. Kurulumu yapılacak araca göre sistem projelendirilir.

Seçim Aracı Seslendirme

Ayrıca Seçimde adaylarımız ve partilerimiz her bütçeye uygun seçim ses sistemlerini firmamızdan temin edebilirler. Her türlü seçim arabası için araç üstü ses sistemi paketlerimiz  mevcuttur.

Deneyimli ekiplerimizce istenildiği taktirde montaj firmamız tarafından yapılmaktadır.Seçim Aracı Ses Sistemi Paketi

Kulllanım Alanları : Profesyonel Ses Sistemi, Seçim Arabası, Seçim Otobüsü, Araç Üstü Ses sistemleri, Reklam Arabaları, Seçim Arabası Ses Sistemleri

Özellikleri : Araç Üstü Seslendirme Amfisi, Mikrofon, Amplifikatör üzerinde Bass, Tiz Kontrol, Ana ses ve kanal ses ayarı, Amplifikatör içerisinde dahili siren özelliği, İsteğe göre 1500 – 3000 Watt Hoparlör Çıkış Gücü

Seçim Aracı Ses Sistemleri.

    HEMEN ARAYIN