Back to Top

TEL : 0532 224 20 69

Ses ve Görüntü Sistemleri Tedarikçisi

Neler Yapıyoruz?

Eraslan Organizasyon  bireysel ve kurumsal olarak her türlü etkinlik ve organizasyonlarınızda size ses, ışık, sahne ve dj hizmetleri sunar. Eraslan Organizasyon profesyonel markaların güçlü ekipmanlarını kullanarak size kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Ses sistemi kiralama hizmetleri İster açık, ister kapalı alanlarda, farklı kişi sayısına sahip olan tüm etkinliklerde, isteğinize göre dj hizmeti veya sadece ekipman temini sağlanabilir. Organizasyon taleplerinizde eskiden günümüze kadar duymak istediğiniz her türlü şarkıyı, 1000’lerce zengin müzik arşivi arasından dinleyerek misafirlerinize keyifli anlar yaşatabilmeniz mümkün!

Parti, Kına, Nişan, Düğün, Sünnet, Doğum Günü, Asker Eğlencesi, Çocuk Etkinlikleri, Açık Hava Organizasyonları, Açılış, Seminer, Toplantı, Sunum, Fuar, Sahne, Stand ve aklınıza gelebilecek her türlü ses sistemi ihtiyaçlarınızı karşılayabildiğimiz gibi, genel organizasyon hizmetleri de vermekteyiz. Tek talebiniz ile ihtiyacınız olan tüm ekipmanı adresinize kadar getiriyor, sizi hiç bir teknik detay ile uğraştırmıyoruz. Aklınızdan geçen organizasyon için “iletişim” sayfasından bize hemen ulaşın!

    HEMEN ARAYIN